SPREY İZOLASYON KÖPÜK

SPREY İZOLASYON

Sprey izolasyon olan , izolasyon köpüğü ısı izolasyonun da %100 oranlarına varan ısı yalıtımı sağlamaktadır. Özel makinesi sayesinde sprey halinde püskürtülen , püskürtme köpük olan sprey poliüretan köpük ile yaz günlerinde eviniz serin olmakta kış günlerinde ise sıcak olmaktadır. Tamamen ek yersiz izolasyon kaplamasıdır. Ek yerinin olmamasından ötürü ısı kaybına yol açmaz. Kullanım alanları ters tavanlar , temel perdeleri , otopark tavanları , şap altı ısı yalıtımında vb bir çok alanda uygulaması yapılmaktadır.

günümüz de kullanılan en iyi isi ve ses izolasyon ürünlerinin başında 1. sırada gelen poliüretan sprey kopuk kaliteli izolasyon sağlamaktadır. 1 dakika da kuruyan ürün olup sprey tabanca ile uygulaması yapılmaktadır. Sprey tabanca ucundan çıkan  a ve b konpenant tabanca ucunda birleşir püskürtülerek atılır ve atıldığı anda köpük şişmeye başlar , şişme işlemi ve kuruma süresi 1 dakikadan az süre içerisinde gerçekleşir.Yanmaz alev yürütmez özelliğine sahiptir ayrıca suyu önleyici özelliğine de sahiptir.

Poliüretan köpük yanmaz alev yürütmez özelliğine sahiptir. Ateşi tuttuğunuzda sadece kararır.
Isı yalıtımı ürünlerinde 1 numaradır 3 cm kalınlık ta  %75 ısı izolasyonu sağlar bu oran insanın ısı hassasiyetine göre normal bir durumdur.Diğer ısı yalıtım malzemeleri strafor ve taş yünü gibi yapıştırıcı köpük ürünleri ısı izolasyon görevini sadece %20 gibi düşük ısı izolasyon görevi görür . Bu yüzdelik oldukça düşüktür. En iyi kaliteli ve %100 ısı izolasyonu poliüretan köpük ısı izolasyonu uygulayıcı firması olarak tavsiyemiz poliüretan köpük yönündedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.