KOCAELİ SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı % 100 ısı izolasyonu sağlayan tek izolasyon ürünüdür. Kocaeli bölgesi ve diğer bölgelere hizmetimizi vermekteyiz.  Soğuk kış günlerinin soğuklarından kurtulmak için sprey poliüretan köpük yapılması artık tek tercih sebebi haline gelmiştir. Çünkü diğer ısı yalıtım kaplamaları ( strafor , taş yünü ) gibi ürünler artık eskide kalmış ürünlerdir. Eskide kalmış bu ürünler hem yeterli ısı yalıtımı sağlamazlar nedeni ise ek yerlerinin olmasıdır. Ek yer oluşturan ısı yalıtım uygulaması , ek yerlerinden hava geçirir ve ısı yalıtımını en düşük seviyeye düşürür.

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı  konusunda sizlere % 100 ısı yalıtımı sağlar. Uygulaması oldukça pratik ve hızlıdır. Dubleks daire ters tavan uygulamalarında en çok ilgi gören üründür. Sprey halinde uygulaması sayesinde çatı arasındaki tahtaların arasına temas eder ve nerede boşluk varsa doldurur bu sayede hem çatınız daha sağlam olur hemde % 100 ısı yalıtımı sağlamış olursunuz. Saniyesinde şişme ve saniyesinde kuruma özelliği sayesinde pratik uygulamadır. Uygulama kalınlığı 2.5 cm ile 3 cm arasındadır. Bu santim aralıkları standart kalınlık uygulamasıdır. Fakat kocaeli kartepe gibi  kar yağışının ve soğuk havanın daha çok etkili olduğu alanlarda uygulama kalınlığı 4 cm ile 5 cm arasında uygulanmalıdır. Çünkü kartepe gibi soğuk bölgeler daha soğuktur.

Saniyeler içinde kuruma özelliği ile hızlı ve pratik iş bitmesi sağlanır. Poliüretan köpük yaptırmak için öncelikle 380 elektrik olması gerekmektir. Mobil araç içindeki makine 380 elektriğe bağlandığında makine hortumu uygulama yapılacak alana doğru çekilir.  Daha sonra sprey uygulama yapılır. Sprey uygulamanın ne kadar sürede biteceği uygulama yapılacak alana bağlıdır. Uygulama yapılacak alan az bir alansa uygulama çabuk biter.

Sprey poliüretan uygulaması böceklenme yapmayan kalıcı uygulama olup fiyatları hakkında ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.