İSTANBUL SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım ihtiyaçlarınız da firmamız istanbul ve çeşitli noktalarında hizmet vermektedir.

Poliüretan köpük yeni gelişen bir ısı izolasyon ürünüdür. 40 sene önce dünya ülkeleri tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde yaygınlaşması 2001  yılları arasındadır. Poliüretan köpük ülkemizde eskiden bilinmiyordu fakat artık çoğu kişi tarafından bilinmekte ve uygulanmakta. Poliüretan köpük eski ısı izolasyon sistemleri olan taş yünü ve strafor gibi artık geride kalmış ısı izolasyon ürünlerini geride bırakmaktadır.

Sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu sağladığı % 100 lük ısı izolasyonu sayesinde ısı sorunlarınıza çare olan ve dünyada başka % 100 ısı izolasyonu sağlayan başka bir ürün bulunmayan tek ısı izolasyon ürünüdür. İçeriğinde bulunan b2 alev yürütmeyen özelliği sayesinde yangın esnasında diğer ısı izolasyon ürünleri gibi alevi yürüterek yangını daha çok büyütecek hale getirmez. Sprey poliüretan köpük istanbul ilimizde en çok ilgi gören üründür. İstanbul sprey poliüretan köpük fiyatları değişmektedir. Ürünlerin kalitesine bağlı olarak fiyat farkı vardır.

İSTANBUL Sprey Poliüretan Köpük Yalıtım Sistemleri olarak İSTANBUL sınırları içinde talep edildiğinde yarım saat içinde teklif, gün içerisinde keşif hatta yalıtım yapılacak alan hazır ise mobil izolasyon hizmetini verebiliriz.İstenildiğinde İSTANBUL da daha önce izolasyon yapılmış yüzlerce örnek Sprey Poliüretan Köpük Uygulama detayını bizzat yerinde gösterebiliriz. İSTANBUL SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK ÇATI YALITIM Çatılada zemine uygulama yapılmasını istiyorsak zeminin tozdan arındırılması temizlenmesi gerekmektedir.Eğer başka bir izolasyon malzemesi varsa kaldırılmalıdır.Bu işlem müşteriye ait olup talep edilirse temizlik firması firmamız tarafından getirilebilir.Müşterimiz Temizlik firmasıyla temizlik fiyatlandırmasını bizzat kendisi görüşür. İSTANBUL SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK ENDÜSTRİYEL ÇATI YALITIM İSTANBUL da sanayi bölgesinde fabrika çatılarının %90’na yakınıtrapez sac, oluklu sac,galvanize sac,sandviç panel,eternit,onduline malzemelereden oluşmaktadır.Bu tür çatıların en büyük sorunu kışın soğuk olması ve terleme sorununudur.Yazın ise yaz sıcaklıklarından koruyamayarak sıcaklığın çalışma ortamında maksimum seviyede hissedilmesidir. İSTANBUL Sprey Poliüretan Köpük Uygulamaları metal,ahşap ve beton yüzeylere mükemmel bir şekilde yapışma (%98 aderans)sağlar.Metal çatılarda terleme iç hava ortamıyla dış hava ortamının birleşmesiyle oluşmaktadır. Sprey Poliüretan Köpük bu sorunu tamamen çözmektedir.Ayrıca bu tür çatılarda diğer ısı yalıtım malzemeleri (izocam,taş yünü,strafor)sprey poliüretan kadar uygun değildir.Gerek malzeme ömrü,sağladığı yalıtım (ısı geçirgenlik kat sayısı),gerek uygulama zorluğu ve ek işlemler (dübellebe,asma tavan,boyama)gibi ek maliyetler içermektedir.Dolayısıyla tüm dünyada kabul bu sistem yaşam lanlarında konforlu,sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturmaktadır.  İSTANBUL SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATLARI için iletişim adresimizden bizleri arayabilirsiniz.

teras poliüretan köpük

Sprey poliüretan köpük teras izolasyon uygulaması ile teraslar da ileride oluşabilecek rutubete karşı kesin çözüm olmaktadır. Günümüz de bir çok yeni yapılan binaların teraslarında rutubet olmaktadır. Zamanın da izolesi yapılmayan ve ya kötü malzeme ile yapılan  ısı yalıtım uygulaması ileride terasların rutubetlenmesine neden olur. Bitmiş bir binanın terasının ısı izolasyon uygulaması oldukça maliyetli bir işlem olmaktadır. Teras fayans kırılması , teras şapın kırılması , köpük kaplanması tekrar şap ve fayans yapılması oldukça maliyetli olmaktadır. Bu durumlarla karşılaşmamak için önerimiz teras poliüretan köpük uygulamasıdır.

temel perde köpük

Temel perdelerin de sprey poliüretan köpük uygulaması hem rutubet oluşumunu engeller hemde ısı yalıtımı sağlar.Bu nedenle bir çok inşaat firması binalarının temelden sağlam olması için ,
sprey poliüretan köpük uygulaması yaptırmakta. 

ters tavan poliüretan

Ters tavan poliüretan köpük uygulaması sayesinde ısı yalıtımında %100 oranlarına varan ısı yalıtımı sağlayın. Sprey poliüretan köpük uygulamasının en çok yapıldığı alanların başında ters tavanlar gelmektedir.Özellikle dublex dairelerde oturan insanların yaz günlerinde çatıdan gelen sıcaktan korunması ve kış aylarında ev içerisindeki sıcaklığın çatı aralarından dışarı çıkmamasını sağlamak için ek yersiz olan poliüretan köpük en çok uygulaması yapılan ve en çok bilinen sprey izolasyon kaplamasıdır.Köpük ısı izolasyonu uygulaması 2020 yılı itibariyle en çok bilinen ve uygulatılan kaplama arasına girmiştir.

6 comments on “İSTANBUL SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK”

 1. Hamit tp Cevapla

  Merhaba kolay gelsin iznikte 100 m2 yerim var temel perde buraya hizmetiniz varmı

  • Esin Şentürk Cevapla

   Merhabalar
   Yerimiz İstanbul’da, size yakın yerden fiyat alırsanız daha karlı olacaktır. Teşekkürler, iyi günler.

  • powersprey Cevapla

   Merhaba Sadi bey bizleri ararsanız daha hızlı yardımcı olabiliriz.Metre kare fiyatlarımız ilçelere ve uygulama yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.