DIŞ CEPHE POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON

DIŞ CEPHE ISI İZOLASYONU

Binaların dış cephe köpük sorunlarını poliüretan köpük uygulaması ile kaplatarak kalıcı ve %100 oranlarına varan ısı yalıtım farkıyla çözebilirsiniz. Bina dış cephelerinin dübel ile delinip izolasyon yapılması binalarda yüzden fazla delik açılmasına yol açar bu durum bina ömrünü azaltmakta ve binanın bulunan deliklerden ısı kaybı göstermesine yol açar. Montalama yapmadan , delik delmeden %100 oranında ısı izolasyonu sağlayan ürün sprey poliüretan köpük uygulamasıdır.  Sprey halinde püskürtülür , zemine yapışır düşmez ve saniyeler içerisinde kuruma özelliği vardır. Binanızı dışarıdan gelen soğuk akıma ve sıcak akıma karşı korur. Yaz günlerinde eviniz serin olur , kış günlerinde ise evinizi sıcak tutar. Evinizin içerisinde ki ısının duvarlardan dışarı çıkmasını önler ev içerisinde ki ısı sürekli ev içerisinde kalır.
Binalara yapılan strafor tarzı dübellenerek monte edilen ürünün bir çok ek yeri bulunur özellikle köşeler de bırakılan açıklıklar  muazzam ısı köprüsü oluşturur ve ısı yalıtımını sadece %20 lik oranlarda sağlamaktadır. Sprey poliüretan köpük ise püskürtme olarak uygulandığı için ek yer oluşturmaz dolayısıyla rüzgarın bina dışına temas etmemesini sağlar. En iyi dış cephe ısı izolasyon uygulaması sprey poliüretan köpüktür. Uygulama kalınlığı standart 3 santimetredir. Fakat bu değer bulunduğunuz konuma göre değişkenlik gösterebilir. Bulunduğunuz konum yüksek tepeler de ve çok soğuk bir iklimde yaşıyorsanız köpük kalınlığı artar.

Poliüretan köpük dış cephe rutubet sorunlarınız da kesin çözüm sağlamaktadır. Binaların dış cephesinde olmayan köpük ve ya kalitesiz köpük ile kaplanmış olan dış cephe rutubet çeker. Bu durum duvarlarınızın kararmasına ve nemlenmesine neden olmaktadır. Poliüretan köpük ile kaplanmış bir duvar kesinlikle rutubet ve nemlenme yapmaz. Aynı zaman da ömürlük bir uygulamadır. Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için iletişim adresimizden bizleri arayabilirsiniz.

dış cephe ısı yalıtımıPOLİÜRETAN KÖPÜK ÖZELLİK VE AVANTAJLARI 

Binanızı sağlamlaştırır
Ek yeri yoktur ısı köprüsü oluşturmaz
%100 ısı izolasyonu sağlar
Isı tasarrufu sağlar bu durum doğalgaz faturanız da düşüş sağlar
Böceklenme yapmaz , alev yürütmez
Ömürlük , kalıcı uygulama
Rutubetlenme ve nemlenme yaptırmaz
Yaz günlerinde eviniz serin , kış günlerinde sıcak olur

1 comment on “DIŞ CEPHE POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON”

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.