AĞAÇ EV ISI YALITIMI POLİÜRETAN KÖPÜK

Ağaç ev yalıtımı- en iyi izolasyon uygulaması poliüretan köpük

Ağaç evler genelde tatil bölgelerinde yer alan ormanların içerisinde olan yaşam konaklama merkezleridir. Bu tür evlerin ısı izolasyonunda mantolama gibi ısı yalıtımı uygulaması yeterli ısı yalıtımını sağlamayacaktır. Ağaç ev ısı yalıtım tavsiyesi olarak sprey poliüretan köpük  , ısı yalıtım konusunda ihtiyacınızı karşılayacak tek yalıtım uygulamasıdır. Bu uygulamanın ağaç evlerde kullanılmasının avantajı sadece ısı izolasyon sağlaması değil ayrıca böceklenme sorununu da ortadan kaldırır. Ağaç evlerin böceklenme sorununu poliüretan köpük  uygulaması yaptırarak çözebilirsiniz. Evlerin dışarıdan yapılacak olan köpük uygulaması sayesinde haşerelerin evin içerisine girecek bir noktası bulunmaz. Sprey halinde uygulaması sayesinde poliüretan köpük ek yer oluşturmaz. Tahta aralarına girerek bütün deliklerin kapanmasını sağlar.

Köpük ısı izolasyonu faydası

Ağaç evlerin tahta aralarını doldurma konusunda poliüretan köpük en çok fayda sağlayan yalıtım kaplamasıdır. Tahta aralarına girer ve delikleri doldurur. Bu sayede evlerin ek yersiz izolasyonu tamamlanmış olur. Ayrıca bir diğer faydası ise köpük ağaç evi sıkılaştırarak sağlam olmasını sağlar. Kutu şeklinde köpük ile kaplanmış olan ağaç ev , yaz günlerinde dışarıdan gelecek olan ısıyı geçirmez , kış ayında ise soğuk havayı geçirmeyerek ısı yalıtımı sağlar. Isı izolasyonu konusunda en iyi malzeme sprey poliüretan köpük uygulamasıdır. Bir diğer faydası ise , köpüğün ağaç evi korumaya almasıdır. Çürümeyi engeller , rutubet yaptırmaz bu sayede ağaç ev tahtaları ilk gün yapılmış gibi sağlam kalır. Köpük yanmaz , alev yürütmez özelliği vardır gönül rahatlığı ile ağaç evlerde kullanılır.

Kış günlerinde ağaç evlerin içerisinde bulunan ısının evin içerisinde dolaşmasını sağlamak ve dışarı çıkmasını önlemek için poliüretan köpük uygulaması en iyi çözüm olacaktır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.